BŘEZEN

19.04.2024

Čas letí jako voda a my už máme měsíc březen. Říká se, že je to měsíc knihy. My jsme nezaháleli a navštívili knihonu u nás ve škole, kde na nás už čekala paní vychovatelka Stáňa. Vše nám ukázala a i my jsme si mohli některé knihy půjčit aspoň na prohlížení. Do školky jsme si však donesli tu naši nejoblíbenější. Všechny jsme si pak prohlíželi i si z nich četli. Moc jsme si užili pyžamkový den a nezapomněli na děti s Downovým syndromem. Navštívila nás paní divadelnice s pohádkou "Kocour v boutách". Ta se nám moc líbila a některé děti si vyzkoušeli i v pohádce i zahrát. Připravovali jsme se i na Velikonoce, pekli jsme společně beránka i se seznamovali s tradecemi Velikonoc. Tento měsíc jsme zakončili společnou dílničkou s rodiči.