NÁŠ TŘÍDNÍ PROJEKT "EXKURZE VE SPOLEČNOSTÍ EKOLTES HRANICE"

NÁVŠTĚVA SPOLEČNOSI EKOLTES HRANICE

V pondělí 15.4.jsme s dětmi navštívili úklidovou společnost, která se stará o pořádek v našem městě a jeho okolí.

Jelikož firma sídlí dále od naší mateřské školy, na místo jsme se dopravili autobusovou linkou, díky které jsme objeli, poznali téměř celé Hranice.

V Ekoltesu nás velmi milé přivítali, v malebné tamní učebně jsme si zopakovali, rozšířily poznatky o tříděném odpadu. Závěrem našeho programu bylo zhlédnutí videa, jak se zpracovává elektroodpad. Děti také dostaly pěkné dárečky, vztahující se k odpadům.

Díky nepřízni počasí byla naše exkurze předčasně ukončena. Máme již v plánu další termín setkání, kde se seznámíme s venkovním areálem, vozovým parkem, RE - USE centem.

Návštěva se nám moc líbila, všechny, i dospěláky, velice obohatila o nové informace