PODĚKOVÁNÍ EKOTÝMU ZA ÚČAST NA TVOŘIVÉ DÍLNIČCE

12.04.2023

Dne 3.4.2023 proběhla za spolupráce s Ekotýmem při MŠ Struhlovsko projekt s názvem "Tvořivé ručičky aneb tvoření z recyklovaného materiálu".

Tímto bych chtěla celému Ekotýmu, včetně dětí, poděkovat za naprosto skvěle odvedený kus práce, aby byl zajištěn úspěch tohoto projektu, a to nejen při plánování a vymýšlení úkolů ke tvoření, ale také při zajištění potřebného materiálu pro tvoření našich dětiček. Nesmím opomenout poděkovat i dětem ze třídy Kvíteček, které celé dopoledne pekli s pomocí paní učitelky výborné šnečí jednohubky. Také bych tímto chtěla poděkovat i všem rodičům, kteří se této akce účastnili, za skvělou atmosféru a dobroty, které přinesli.

Dle mého názoru se celá akce vyvedla, děti i rodiče byli maximálně spokojení a obohaceni o zkušenost, že za hračky se nemusí utrácet nemalé peníze, ale můžeme si je také vyrobit z toho, co běžně používáme.
Velice si vážíme Vašeho úsilí, které pomáhá rozkvětu EKOKODEXU a není Vám lhostejný svět kolem nás.

Za Ekotým S+Š Juršovi