PROSINEC

14.01.2024

A je tu, nejen pro děti nejkrásnější měsíc v roce, protože všichni už odpočítáváme, kdy už přijde Ježíšek. Ale než tak bylo, seznamovali jsme se s tradicemi blížících Vánoc. Navštívil nás čert, Mikuláš i anděl, pro které jsme měli připraveny básničky a písničky. Ti nás poté obdarovali zdravým kornoutem plným dobrůtek. Také jsme připravovali vánoční besídku pro rodiče, kterou jsme nejdříve zahráli našim kamarádům ve školce a poté i rodičům. Některé holčičky opět vystupovaly na tradičním jarmarku v ZŠ. Od všech jsme sklidili velký potlesk. Samozřejmě i do školky přišel Ježíšek o trošičku dřív, aby jsme si poslední týden před svátky mohli co nejvíce s novými hračkami pohrát. Také už víme, kdo naděluje dárky v jiných zemích i si společně zdramatizovali příběh o Ježíškovi.