TŘÍDNÍ PROJEKT - ČERVEN - "POZOR, POZOR, SLUNCE PÁLÍ, VE TVÉM STÍNU NÁS NESPÁLÍ"

21.06.2023

Začátkem měsíce června pozvaly děti skřítka Jírovečka na svoji velkou slavnost - "Den dětí". Děti se proměnily v hrdiny "Tlapková patrola". Na náš strom jsme samozřejmě nezapomněli. Vyzkoušeli jsme si frotáž kůry, zkontrolovali jsme listy a nové malinké plody. Děti vnímaly krásu téměř letní přírody všemi smysly. Strom nám v těchto dnech poskytl stín ze své koruny, ve kterém si děti na dekách hrály různé společenské hry, prohlížely si obrázkové knihy nebo jen tak odpočívaly. Svůj stín nám nabídly i stromy na naší školkové zahradě. Od září až do konce června jsme s naším skřítkem Jírovečkem a jeho stromem jírovcem prožili krásný čas plný nových objevů, tajů změn a krás přírody.
                                                                                                          Za II. třídu - "Kuřátka" - Hanka Lukešová.

foto: Kateřina Gerlová